„Dzień Dinozaura” – we wszystkich grupach przedszkolnych

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się dzień dinozaura. Z tej okazji dzieci przyniosły do przedszkola swoich dinozaurowych przyjaciół oraz różne książki na ich temat. Na zajęciach dzieci dowiedziały się kiedy żyły dinozaury, jakie są gatunki oraz czym się żywiły te ogromne stworzenia. Dzień dinozaura zapoczątkował w naszym przedszkolu cały tydzień w tej tematyce gdyż jak wiadomo nie sposób w jeden dzień dowiedzieć się wszystkiego o ciekawym życiu dinozaurow. Dzieci klasyfikowały, przeliczały i segregowały różne gatunki dinozaurow. Poznały wiele ciekawostek na ich temat oraz zapoznały się z pracą paleontologa. Przedszkolaki wykazały się ogromną wiedzą na temat dinozaurów a cały dzień upłynął w miłej atmosferze.