Dzień Dziecka

W wtorkowy poranek 1 czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola udały się do Klotyldzina, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. W ramach święta, wszystkie nasze przedszkolaki wspólnie uczestniczyly w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw muzyczno – ruchowych prowadzonych przez nauczycielki. Dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zabawach popularnych takich jak np „Kaczuchy” oraz w zabawach tanecznych do piosenek „Minionki”, „Baby shrek. Po wspólnych pląsach i tańcach, przyszedł czas na spacer i zwiedzanie agroturystyki i znajdujących się tam zwierząt Dla chętnych przedszkolaków zorganizowano stanowisko z malowanie twarzy i tatuażami brokatowymi, zabawy z chustami animacyjnymi, a także puszczanie baniek mydlanych – tych ogromnych i maleńkich, które wznosząc się w górę pod niebo, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu paczkę słodkości.