Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto nauczycieli, pedagogów oraz wszystkich pracowników oświaty. Przedszkolaki z Wesołego Smyka przygotowały z tej okazji specjalny występ artystyczny. Dzień Nauczyciela to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, którzy w swojej codziennej pracy dbają by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, a także by miło i bezpiecznie spędzały tu czas. Przedszkolaki tańcem, wierszem i piosenką podziękowały swoim ukochanym Paniom i wszystkim Pracownikom Przedszkola za codzienną troskę i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Nauczyciele i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i Rodzicom za życzenia, pamięć, miłe słowa.