Dzień Pluszowego Misia – zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie Żabek

Dnia 24 listopada rodzice dzieci z grupy Żabek uczestniczyli w zajęciach otwartych, których tematem przewodnim był pluszowy miś. W tym dniu każdy z przedszkolaków przyniósł swojego ulubionego misia, który towarzyszył im podczas wykonywania zadań. Na początku dzieci wysłuchały wiersza pt. „Naprawimy misia” oraz poznały zasady dbania o zabawki. Najmłodsi w wielkim zaangażowaniem posegregowały swoje misie ze względu na ich wielkość oraz układały puzzle. Następnie dzieci pokonywały tor przeszkód, po którym wraz z rodzicami uczestniczyły w zabawie tanecznej pt.” Miś jest tu…”. Zajęcia zakończyły się wykonaniem pracy plastycznej „Miś” przy stoliku z pomocą rodziców. Ten dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy, spędzony wspólnie z rodzicami.