„Dżungla Party”- Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w dniu 1 lutego w naszym przedszkolu odbył się kolejny bal karnawałowy, na który dzieci od dawna z radością czekały. W tym roku wybraliśmy się w podróż do dżungli. Piękny wystrój holu wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, ale również nie zabrakło przebrań związanych z tematyką balu- dżunglą. Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych. Zabawa karnawałowa, to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci. Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy – czego dowodem są zdjęcia w galerii – zapraszamy do oglądania!