Festiwal teatrów dziecięcych i przedstawienie pt. „Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu naszych przedszkolaków

25 marca w Chodzieskim Domu Kultury odbył się festiwal teatrów przedszkolnych „Bajkowa scena”. W tym roku nasze przedszkolaki popisały się fantastyczną gra aktorską podczas spektaklu pt; „Brzydkie Kaczątko”. Dzieci przygotowywały się do tej imprezy od kilku tygodni szlifując swoje talenty. Efekt ich starań było widać na scenie gdzie mali artyści zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności. W barwny sposób opowiedziana historia Brzydkiego Kaczątka sprawiła, że nie tylko dzieci lecz także rodzice i cała widownia znalazła się w magicznym świecie bajki. Ta magiczna chwila na pewno pozostanie nam w pamięci na długi czas. Wielkie brawa dla naszych przedszkolaków!