Jesienna kompozycja – grupa Motyli

W dniu 21 listopada dzieci z grupy „Motyli” gościły Panią Angelikę właścicielkę kwiaciarni i Panią Patrycję, mamę Nikodema. Panie zaprosiły dzieci do wykonania kompozycji z kwiatów. Rozpoczynając to niezbyt łatwe zadanie Pani Angelika pokazała i nazwała kwiaty, które przyniosła dla dzieci oraz wyjaśniła sposób wykonania kompozycji. Każde dziecko otrzymało doniczkę wypełnioną pianką florystyczną, w której umieszczało kolejno własnoręcznie przycinane kwiaty i ozdoby. Panie bardzo chętnie służyły dzieciom radą i pomocą. Dzieci były dumne z wykonanej pracy i z ogromną radością zabierały bukiety do domu, by obdarować nimi mamy. Bardzo dziękujemy Paniom za poświęcony dzieciom czas oraz piękne kwiaty i inne rekwizyty przyniesione do przedszkola.