„Kinoprzedszkole” – wyjście dzieci z grupy Motyle do Chdku na przedstawienie pt. „Kim będę gdy dorosnę?

Dnia 14.03 dzieci z grupy Motyle wybrały się do Chodzieskiego Domu Kultury na prelekcje pt. „Kim będę gdy dorosnę?”. Dzieci zostały w humorystyczny sposób wprowadzone w temat zajęć, wymieniły Kim chciałyby zostać gdy będą dorosle oraz wymieniły zawody jakie znają. Następnie uczestniczyły w rozwiązywaniu zagadek obrazkowych oraz słuchowych. Zwieńczeniem zajęć było obejrzenie trzech krótkich bajek „Pamietnik Florki -magia”, „Rodzina Treflikow – ale kino!” oraz „Agatka i robot” wszystkie bajki przedstawiały inne zawody oraz jak wygląda praca na różnych stanowiskach. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze a dzieci wróciły do przedszkola zadowolone ze wspólnego wyjścia.