„Maleńka miłość” – przedstawienie Jasełek dla społeczności przedszkolnej oraz dla rodziców w wykonaniu dzieci z grupy Biedronek

14 grudnia dzieci z grupy Biedronek rozpoczęły cudowny świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój wykonując przygotowane przedstawienie Jasełek. W czwartek rano magiczna historię Narodzenia Pańskiego poznała całą społeczność przedszkolna- dzieci oraz pracownicy, a także zaproszeni goście. Popołudniu swoje talenty dzieci zaprezentowały przed swoimi bliskimi-rodzicami, dziadkami, ciociami, rodzeństwem… Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne, muzyczne, jednocześnie wprowadzając nas w świąteczny nastrój związany z zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Było magicznie i wzruszająco.