Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka we wszystkich grupach

W minionym tygodniu dzieci ze wszystkich grup świętowały Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. W tym szczególnym dniu przedszkolaki ubrane były w kolorze żółtym lub czerwonym tak jak postać naszego solenizanta – Kubusia. Dzieci przyniosły do przedszkola maskotki przedstawiające postacie z bajki, książki, puzzle. Tego dnia czekały na nich liczne zabawy i konkurencje. Przedszkolaki m.in. rozpoznawały postacie z bajek, grały w „Kubusiowe memory”, układały puzzle, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów książek oraz  uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych. Nieodłącznym elementem świętowania było wykonanie przepięknych prac plastycznych, przedstawiających  Kubusia Puchatka. Mamy nadzieję, że urodziny Misia wszyscy będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy i z niecierpliwością oczekiwać kolejnych w przyszłym roku.