MIKOŁAJKI W NASZYM PRZEDSZKOLU

Jak co roku 6 grudnia  uroczyście w przedszkolu obchodziliśmy mikołajkowe święto. W ten grudniowy dzień, pięknie i  odświętnie ubrane przedszkolaki w mikołajkowych czapeczkach niecierpliwie wyczekiwały wizyty ulubionego gościa. Nastrój mikołajkowy udzielał się wszystkim. W każdej przedszkolnej  sali słychać było świąteczne piosenki, a udekorowane choinki mrugały kolorowymi światełkami. Ogromną niespodzianką dla dzieci było przedstawienie pt. „W pracowni Świętego Mikołaja” w wykonaniu pracowników przedszkola. Po teatrzyku przybył do nas zaproszony gość – św. Mikołaj, który ze względu na brak śniegu w naszym mieście przyjechał policyjnym pojazdem prosto z Laponii.  Dzieci przywitały się ze św. Mikołajem, prezentując wierszyki i piosenki przygotowane specjalnie dla niego. Uśmiechnięte i radosne przedszkolaki z chęcią pozowały do pamiątkowych zdjęć, a potem zabrały się do rozpakowywania prezentów. To był szczególny i radosny dzień w naszym przedszkolu. Mikołaju zapraszamy za rok!