MIKOŁAJKI W NASZYM PRZEDSZKOLU

Jak co roku 6 grudnia w naszym przedszkolu uroczyście świętowaliśmy Mikołajki. Już od rana w całe przedszkole wypełniała świąteczna muzyka, która idealnie współgrała ze świątecznymi dekoracjami. W ten wyjątkowy dzień wszystkie dzieci odświętnie ubrane czekały na najważniejszego gościa, lecz zanim to się stało na przedszkolaki czekała niespodzianka. Pracownicy przedszkola zamienili hol w pracownię świętego mikołaja a siebie w jego pomocników. Na dzieci czekał teatrzyk pt. „Mikołaj w sieci” – Mikołajkowa, Elfy a nawet Renifery w humorystyczny sposób przedstawili dzieciom jak bezpiecznie korzystać z internetu by nie wpaść tak jak Mikołaj w tarapaty. Na koniec przez okno przyszedł do nas wyczekany gość, który wręczył dzieciom słodki upominek a także zapozował do wspólnego zdjęcia. Wszystkim w ten dopisywały rewelacyjne humory a uśmiechy nie schodziły dzieciom z twarzy.