Mikołajki w Naszym przedszkolu

Poniedziałek 7 grudnia był w naszym przedszkolu pełen niespodzianek. Już od wejścia rozbrzmiewała się muzyka wprawiająca wszystkich w świąteczny nastrój. Wszystkie dzieci od samego rana ubrane w czapki mikołajowe czekały na przyjazd Świętego Mikołaja. W każdej z grup można było zauważyć odświętny wystrój i..nastrój. Przedszkolaki podekscytowane wyglądały gościa w czerwonym płaszczu, który niebawem miał się zjawić. Niespodzianką dla naszych milusińskich było przedstawienie wyświetlone na dużym ekranie w którym występowały w rolach głównych panie nauczycielki. Dzieci z zainteresowaniem oglądały teatrzyk w którym elfy przygotowywały prezenty i oczekiwały na przyjazd Mikołaja. W czasie zabaw  i przy dźwiękach świątecznej muzyki  dzieci zobaczyły Świętego Mikołaja wchodzącego przez okno, który wszystkich obdarowywał upominkami. To był wyjątkowy dzień..