„Mniam, mniam”, czyli co nieco o wycieczce do Studzieńca

W dniu 29 września dzieci z grupy „Motyli” wyjechały na wycieczkę do Studzieńca, gdzie na plantacji truskawek i malin zostały wspaniale przyjęte przez rodzinę naszej wychowanki, Ninki. Dzieci spacerowały po plantacji dowiadując się wielu ważnych informacji na temat uprawy. Nie obyło się oczywiście bez degustowania pysznych truskawek i malin. Później nastąpił ciąg dalszy wspaniałych atrakcji – możliwość wejścia na traktory, „podróż” w wózku plażowym czy też przejażdżka meleksem. Nie zabrakło oczywiście gry w piłkę nożną, zabaw na zjeżdżalni, w piaskownicy, zabaw sportowych z woreczkami, szarfami, obręczami… Była również możliwość podjadania placka, arbuzów… picia soczku i odpoczynku na kocach i leżakach – a wszystko to przy dźwiękach muzyki granej przez zaproszonego gościa na akordeonie. Była to bardzo udana wycieczka, podczas której dzieci bawiły się świetnie oraz wzbogaciły wiedzę przyrodniczą dostarczając przy tym organizmowi wiele  witamin. Bardzo dziękujemy za wspaniałe ugoszczenie nas.