„Mur uczuć” – grupa Motyli

W dniu 24 października dzieci z grupy „Motyli” gościły Panią Zuzannę, mamę Hani, która wraz z córką opowiedziała o wakacjach w Berlinie. Dzieci wysłuchały opowieści i obejrzały wiele zdjęć muru berlińskiego, metra oraz ogrodu zoologicznego w Berlinie. Pani Zuzanna opowiedziała dzieciom o tym, jakie uczucia u ludzi wywoływał mur berliński, który przez wiele lat nie pozwalał nawet rodzinom spotykać się w dowolnej chwili. Dzieci słuchały z zaciekawieniem i opowiedziały o uczuciach jakie im towarzyszyły tego dnia. Pani Zuzanna poprosiła dzieci, by spróbowały narysować swoje uczucia na kartce papieru. Po wykonaniu rysunku dzieci opowiedziały o swojej pracy i ułożyły „mur uczuć” ze swoich prac. Dziękujemy Pani Zuzannie za poświęcony nam czas i duże zaangażowanie w życie naszego przedszkola.