„Narodowe Święto Niepodległości w Naszym Przedszkolu” – Szkoła do Hymnu

Dnia 09.11.2023r w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość Narodowego Święta Niepodległości. W tym uroczystym dniu dzieci wraz z wszystkimi pracownikami przedszkola z powagą i w dużym skupieniu oglądali przygotowany program artystyczny. Przy okazji dzieci pogłębiały również swoją wiedzę na temat symboli narodowych oraz tego co to znaczy być Polakiem. Dzieci odśpiewały hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego” pamiętającym przy tym o zachowaniu należytej postawy. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.