„Oto dziś narodziła się miłość”- Jasełka w grupie Myszek

Zgodnie z tradycją naszego Przedszkola, w oczekiwaniu na pachnące choinką Święta Bożego Narodzenia, dzieci z grupy Myszek 15 grudnia zaprezentowały Jasełka dla rodziców. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków, bożonarodzeniowa dekoracja sceny – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne oraz taneczne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, śpiewane  kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Wszystkim naszym dzieciom i Rodzicom życzymy rodzinnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!