“Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej” – rozstrzygnięcie konkursu plastyczny organizowanego przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Na początku roku kalendarzowego 2024r. Rozpoczął się konkurs plastyczny  “Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”. Organizatorem konkursu był Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Dwoje dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w konkursie, wykonując pracę plastyczną technika rysunku. W współpracy z powiatową biblioteką pedagogiczną w Chodzieży pracę zostały dostarczone do organizatorów. Jedna praca wykonana przez naszą wychowankę została doceniona. Abby z grupy Biedronek została laureatką konkursu i zajęła I miejsce. Jesteśmy bardzo dumni i szczerze gratulujemy Abby oraz życzymy dalszych sukcesów.