Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Małżeństwo w oczach dziecka”

Dobiegły końca obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw w Chodzieży i poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego, w którym udział wzięły również dzieci z naszego Przedszkola. Warto podkreślić, że konkurs od 8 lat, niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem, a licznie złożone prace ciągle zaskakują kreatywnością wykonania i interpretacją tematu. Na konkurs wpłynęło ponad 120 prac i wybór tych najpiękniejszych był jak zawsze niezwykle trudny. Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczny udział w konkursie i wszystkim gratulujemy talentu oraz chęci. W kategorii „Przedszkola” zostały nagrodzone i wyróżnione, aż 3 dziewczynki z naszego Przedszkola, oto wyniki:
– I m. Emilia Świerczyńska – NP nr3 „Wesoły Smyk”
– II m. Olga Kaczmarek NP nr3 „Wesoły Smyk”
– III m. Liliana Bieńczyk MP5 „Pod Żaglami Piątki”
– Wyróżnienia: Ewa Boguszyńska -NP nr2 im. Szewczyka Dratewki oraz Gabrysia Bońda – NP nr3 „Wesoły Smyk”
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!