Święto pluszowego przyjaciela we wszystkich grupach

W dniu 24 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie. Poznały historię powstania pluszowego misia, słuchały i oglądały bajki o misiach, składały obrazki z misiami z części, liczyły misie, klasyfikowały je, porównywały ich wielkość, bawiły się w gry pamięciowe, gimnastykowały się z misiami… Ponadto wykonywały prace plastyczne, w których miś był głównym bohaterem. Nie zabrakło oczywiście zabaw z misiami przy muzyce, masażyków i piosenek o tym pluszowym przyjacielu. Dzień Pluszowego Misia jest bardzo lubiany przez dzieci, w końcu miś kojarzy się z dobrem, opiekuńczością, miłością czyli tym wszystkim czego potrzebują nie tylko dzieci.