„VII Festiwal Teatrów Dziecięcych Bajkowa Scena” i przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu dzieci z naszego przedszkola

W sobotę 13 kwietnia odbył się już VII Festiwal Teatrów Dziecięcych „Bajkowa Scena” organizowany przez Niepubliczne Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży. Podczas występów mieliśmy możliwość obejrzenie 4 wspaniałych występów w wykonaniu młodych aktorów. Nasze Przedszkole reprezentowały dzieci z grup Biedronek i Myszek, które przedstawiły bajkę „Kopciuszek”. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczno-taneczne i wokalne na bardzo wysokim poziomie. Nasze Przedszkole otrzymało wyróżnienie za „dbałość o każdy szczegół – za bogactwo kostiumów, scenografii, aranżacji muzycznej, za doskonałe posługiwanie się aktorskimi środkami wyrazu”. Szczególne uznanie za rolę Kopciuszka, umiejętności aktorskie i wokalne otrzymała Julka z grupy Myszek. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich dzieci.