„Warsztaty plastyczne” – wyjście dzieci z grupy Motyle do Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Specjalna Kraina Zmysłów w Chodzieży

W czwartek 7.12 przedszkolaki odwiedziły swoich starszych kolegów w terapeutycznej szkole podstawowej. Dzieci zostały zaproszone na warsztaty plastyczne podczas których wykonały różne ozdoby. Na początku stworzyły choinki, które mieniły się kolorami od różnych ozdob. Następnie wraz ze starszymi kolegami i koleżankami w pracy grupowej wykonały ogromne bombki na które przyklejały różne ozdoby. Nie zabrakło również zagadek o zbliżających się świętach, na koniec spotkania nastąpił slodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Całe spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze a dzieci miały nie tylko lekcję o świętach ale i o tolerancji.