Wesołe Smyki na Pikniku Rodzinnym

W dniu 6 czerwca na terenie naszego ogródka przedszkolnego odbył się wspaniały Piknik Rodzinny, który na pewno zostanie w pamięci gości jako festiwal kolorów oraz  miejsce atrakcyjnych zabaw i niespodzianek. Wśród atrakcji tego niezwykłego popołudnia było balonowe show, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, mieniące się brokatowe tatuaże, manicure, kącik fotograficzny… Niemal wszyscy odwiedzili stoiska gastronomiczne i uczestniczyli w loterii fantowej. Nasi najmłodsi najlepiej odnaleźli się na dmuchanej zjeżdżalni i zamku oraz podczas zabaw przygotowanych specjalnie dla nich przez animatorów. Dodatkową atrakcją był występ dziewczynek z Elite Dance Complex, które zachwyciły widzów choreografią, talentem i pięknymi strojami. Przez niemal trzy godziny dzieci i dorośli odpoczywali i bawili się świetnie. To było wspaniałe spotkanie, które na pewno miło i długo będziemy wspominać. Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w życie przedszkola.