„Wielkanocne warsztaty sensoplastyczne” – wyjście dzieci z grupy Motyle do Monkey Park

Dnia 28.03 dzieci z grupy Motyle, wybrały się na pieszą wycieczkę do sali zabaw Monkey Park. Na dzieci czekały przygotowane przez Panie wielkanocne warsztaty sensoplastyczne. Przedszkolaki przekształciły małe doniczki w wielkanocne ozdoby. Dzieci przy pomocy kleju doczepiły pyszczki oraz uszy zajaczków. Wnętrze doniczki wypełniły watą a następnie zasadziły w niej rzeżuchę. Atrakcja było również samodzielne tworzenie przez dzieci wielkanocnych magnesów, które razem z zajączkami powędrują z dziećmi do domu. Zwienczeniem warsztatów była zabawa w małpim gaju, która za każdym razem wywołuje uśmiech na twarzach przedszkolaków.