Wspominamy Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy – wyjście grupy Motyli i Myszek do Biblioteki Miejskiej w Chodzieży

8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy. Wspominając to święto dzieci z grupy Motyli i Myszek udały się do Biblioteki Miejskiej w minionym tygodniu. We wtorek 16 maja Motylki odwiedziły Bibliotekę, natomiast grupa Myszek w piątek 19 maja. Podczas wizyty w Bibliotece dzieci dowiedziały się czym jest Biblioteka, do czego służy oraz na czym polega praca Bibliotekarza. Następnie dzieci zwiedziły wszystkie działy Biblioteki – dział dla dzieci, wypożyczalnię dla dorosłych, muzeum. Na zakończenie dzieci miały możliwość oglądania książeczek dostępnych w dziale dla dzieci Biblioteki Miejskiej w Chodzieży. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i przekazaną wiedzę.