Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej w Chodzieży – grupa Biedronek

W środę 19 kwietnia przedszkolaki z grupy Biedronek udały się na spacer do Biblioteki Pedagogicznej, aby uczcić nie tylko Dzień Książki lecz także nadchodzący Dzień Ziemi. Panie bibliotekarki serdecznie nas przywitały i przeczytały kilka wierszy z książek polskich poetów, wprowadziły nas w temat segregacji śmieci i dbania o naszą Planetę interesującym teatrzykiem o pingwinie, który chciał poznać świat i bardzo był rozczarowany gdy zobaczył wyspy śmieci zamiast pięknych krajobrazów. Dzieci bardzo lubią wizyty w naszej zaprzyjaźnionej bibliotece i zawsze są zaciekawione tym o czym Panie bibliotekarki opowiadają. Dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę i  wzbogacenie wiedzy naszych dzieci w tym jakże ważnym temacie „dbania o naszą Planetę”.