Wycieczka do dentysty – grupa Biedronek

W środę wybraliśmy się na wycieczkę do gabinetu stomatologicznego pani doktor Anny Nowakowskiej- Różańskiej, aby złożyć jej życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Stomatologa. Przed wyjściem z przedszkola dzieci brały udział w zajęciach profilaktycznych dotyczących dbania o zęby, wykonały piękne plakaty, rysunki i laurki dla naszej lekarki. Pani doktor zawsze chętnie gości przedszkolaki. Dzieci złożyły życzenia, wręczyły prezenty i zaśpiewały piosenkę D. Rinn „Wszystkiego najlepszego” ku zdziwieniu oczekujących w poczekalni pacjentów. Następnie podczas rozmowy młodzi ludzi zadawali wiele pytań dotyczących zawodu stomatologa. Na pożegnanie wszyscy otrzymali naklejkę super pacjenta. Dziękujemy Pani Annie za umożliwienie dzieciom wizyty w gabinecie stomatologicznym, życzymy wiele zdrowia i wiele sukcesów w zawodzie.