Wycieczka do Kina „Helios” z okazji Dnia Dziecka

Dnia 30.05 odbyła się w naszym przedszkolu wycieczka wszystkich grup przedszkolnych do kina „Helios” w Pile z okazji Dnia Dziecka na film animacyjny pt.” Ernest i Celestyna – misja muzyka”. Film ten opowiadał o niedźwiedziu Erneście i małej myszce Celestynie, którzy podróżują do rodzinnej krainy misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Ta egzotyczna ziemia to również dom najlepszych muzyków na świecie. Jednak na miejscu okazuje się, że granie tutaj jakiejkolwiek muzyki zostało tutaj zakazane wiele lat temu, oprócz jednej nuty… Nudy w kinie nie było – dużo muzyki, wątków, postaci i… popcornu. Dzieci były zachwycone a ich uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego popołudnia. Wspomnienia o wycieczce zawsze głęboko zapadają w pamięć.