Wycieczka do Teatru Animacji dzieci z grupy Myszek i Biedronek

Dnia 12 czerwca dzieci kończące przedszkole z grupy Myszek i Biedronek wybrały się na wycieczkę do Teatru Animacji w Poznaniu na spektakl pt. „Wesoły Ryjek”.  Bohater spektaklu Wesoły Ryjek był małą, ciekawą świata świnką – dzieckiem, które zadaje pytania, odkrywa świat. Ma też rodziców – mądrych, wymagających, pełnych ciepła i cierpliwości. Każdy z nas jest inny − inaczej się nazywa, inaczej wygląda, co innego lubi- takie przesłanie niósł ze sobą spektakl, który obejrzeliśmy z przyjemnością. Wspaniałe kostiumy, rekwizyty i gra aktorów wywołała uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków. Dzieci reagowały niezwykle żywiołowo i radośnie. Po teatrzyku przedszkolaki udały się do McDonald’s. Dzieci spędziły miło czas i wróciły bardzo zadowolone z wycieczki.