Wyjście do kina – KINOPRZEDSZKOLE – grupa Myszek i Biedronek

W czwartek dzieci z grup najstarszych wybrały się na poranny spacer do Chodzieskiego Domu Kultury, aby obejrzeć film i wziąć udział w ciekawym spotkaniu. Gdy weszliśmy do Sali kinowej już czekał na nas gospodarz spotkania, który w ciekawy sposób konwersował z przedszkolakami na temat czym jest nuda. Dzieci bardzo chętnie brały udział w rozmowie kierowanej i w interesujący sposób odpowiadały na pytania prowadzącego. W projekcie „Kino Szkoła”, podczas spotkania dzieci obejrzały trzy ciekawe krótkometrażowe  filmy animowane  ukazujące różne sposoby radzenia sobie z nudą. W przerwach pomiędzy projekcja filmów dzieci aktywnie brały udział w zabawach ruchowych i nie tylko. Przedszkolaki zadowolone wróciły do placówki a rodzice na pewno usłyszą o niejednej propozycji na spędzanie wolnego czasu, aby nuda nie zagościła w domu czy w podróży.