„Zabawy ruchowe z mamą i tatą” – zajęcia otwarte w grupie Żabek

W piątek 19.04.2024r. w grupie Żabek odbyły się zajęcia otwarte pt. „ Zabawy ruchowe z mamą i tatą”. Spotkanie dedykowane było najmłodszym przedszkolakom i ich rodzicom. Pary (rodzic – dziecko), wyposażone w kocyk i strój sportowy, a przede wszystkim szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie, ochoczo zaangażowały się w zaproponowane zabawy ruchowe i proste ćwiczenia, na jakich oparta jest Metoda Ruchu Rozwijającego. Rozwijanie sprawności fizycznej oraz umiejętności współpracy były ważnymi celami zajęć, ale tak naprawdę najważniejszy był jakościowy czas spędzony razem z dzieckiem. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za zaangażowanie i chęć współpracy. Mamy nadzieję, że proste zabawy ruchowe i ćwiczenia zaproponowane na zajęciach otwartych staną się także inspiracją do wspólnych aktywności z dzieckiem w domu.