Zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie Pszczółek

W dniu 17 maja odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców dzieci z  grupy „Pszczółek”. Temat kompleksowy realizowany w bieżącym tygodniu brzmiał „Jedziemy do ZOO”, a temat realizowany w dniu spotkania – „Zabawy ze zwierzętami”. Rodzice mieli okazję usłyszeć dzieci układające zdania złożone na podstawie dwóch wskazanych ilustracji. Obserwowali współpracę dzieci podczas układania zapisu nazw zwierząt z liter według podanego wzoru. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności związane z liczeniem. Zabawy matematyczne lubiane przez dzieci  pokazały jak wiele z nich liczy i zna cyfry wykraczając poza wymagany dla nich zakres możliwości.  Na zakończenie dzieci wykonały sylwetę lwa z wykorzystaniem elementów papieroplastyki. Nie zabrakło oczywiście zabaw przy muzyce, zabaw paluszkowych, dobrego humoru  i niespodzianki dla rodziców, którzy zechcieli uczestniczyć w naszym zajęciu.