Zajęcia sportowe z Panią Iloną w grupie Myszek

20 czerwca grupę Myszek odwiedziła Pani Ilona- mama Fryderyka, aby opowiedzieć dzieciom o pracy nauczyciela wychowania fizycznego oraz zaprezentować w praktyce, jak wyglądają zajęcia sportowe. Na początku Pani Ilona przypomniała dzieciom jak ważny jest ruch i sport, a następnie wybraliśmy się na ćwiczenia na świeżym powietrzu. Tradycyjnie ćwiczenia dzieci rozpoczęły od rozgrzewki. Pani Ilona zaproponowała różne zabawy sportowe, które bardzo podobały się przedszkolakom. We wszystkich ćwiczeniach dzieci bardzo chętnie uczestniczyły. Na koniec zabaw ruchowych bawiliśmy się w berka przy użyciu kolorowych farb. Serdecznie dziękujemy Pani Ilonie za świetne zajęcia sportowe i miło spędzony czas! Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych ćwiczeniach w przyszłym roku szkolnym 🙂