„Zapraszamy do ZOO” – spotkanie z Panią Weroniką w grupie Pszczółek

W dniu 18 maja dzieci z grupy „Pszczółek” gościły Panią Weronikę, mamę Ksawerego, która przeczytała dzieciom książeczkę, pt. „Z tatą w ZOO” Wiesława Drabika oraz książeczkę z dźwiękiem, pt. „Niezwykły dzień w  ZOO” Anny Podgórskiej. Zaprosiła dzieci do zabaw ruchowych z piórkiem
i z małpką Filomeną. Dzieci z zaciekawieniem oglądały, przyniesione przez gościa, zdjęcia zwierząt mieszkających w ogrodzie zoologicznym. Na zakończenie Pani Weronika zaprosiła dzieci do zabawy plastycznej, podczas której wykonały żyrafę. Dzieci bawiły się świetnie i z uśmiechem uczestniczyły we wszystkich proponowanych zabawach. Bardzo dziękujemy Pani Weronice za zaangażowanie w życie naszej grupy, poświęcony czas, przyniesione materiały do zabaw oraz kolorowanki dla dzieci.