Znane i nieznane rośliny łąki i nie tylko – zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Myszek

10 maja 2023r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Myszek. Tematem zajęcia były rośliny oraz bezpieczeństwo, a głównym celem rozwijanie myślenia przyczynowo -skutkowego u dzieci oraz poznanie zasad bezpieczeństwa w kontakcie z nieznanymi roślinami. Dzieci podczas zajęć rozwijały nowe umiejętności, ale także zaprezentowały to co już potrafią. Nie zabrakło wspólnej zabawy z rodzicami, którzy wcielili się w rolę kwiatów na łące, a dzieci w motylki. Na zakończenie dzieci wspólnie z rodzicami w czasie zabawy plastycznej wykonały kwiatki z dostępnych materiałów jednocześnie rozwijając kreatywność. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w zajęciach.