Dzień Babci i Dziadka w grupie Motyli

Dnia 24 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie Motyli. W pięknie udekorowanym holu przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, a Rodzicom za pomoc przy organizacji tej wspaniałej uroczystości.