Wycieczka do Zoolandii

W dniu 15 maja dzieci z grupy „Biedronek” i „Myszek” wyjechały na wycieczkę do Zoolandii w Śmiłowie. Poznały tam wspaniałych mieszkańców: ciekawskie alpaki, skoczne kangury, przyjacielskie osiołki, owce i kozy. Nie zabrakło także ślicznych kucyków, uciekających z zagrody królików i wszędobylskich kaczuszek. Zwierzęta wzbudziły wielkie zainteresowanie dzieci, a karmienie ich było wielką atrakcją dla przedszkolaków. Dzieci z ochotą wykonały także alpaki wykorzystując do tego, między innymi runo alpak przez co praca na pewno długo będzie przypominała tą niezwykłą wycieczkę. Zabawy na dmuchanych zamkach, możliwość zrobienia sobie zdjęcia w traktorze, zabawy z bańkami mydlanymi oraz oczywiście grill pod chmurką wszystko to sprawiło, że dzieci bawiły się znakomicie.