Wycieczka do Poznania

W piątek 8 kwietnia dzieci z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do Poznania do Teatru Muzycznego , aby obejrzeć spektakl pt. „Madagaskar”
Już od samego rana podekscytowane dzieci zjawiły się w przedszkolu, aby udać się na wielką wyprawę. Po śniadaniu wsiedliśmy do autokaru i udaliśmy się w podróż. Nasza wycieczka rozpoczęła się od posiłku w Mc Donalds . Dla każdego młodego człowieka jest to miejsce kultowe gdzie nie tylko wszystko smakuje, ale jeszcze można otrzymać prezent – zabawkę. Wycieczkowicze więc niezwykle zadowoleni posilili się i z uśmiechem na twarzach wyruszyli w kierunku następnej atrakcji tej podróży.
Już piękna sala Teatru Muzycznego wprawiła nas w odświętny nastrój , a spektakl przerósł nasze oczekiwania. Musical „Madagaskar” okazał się przedstawieniem niezwykle barwnym i dynamicznym. Wspaniałe kostiumy, muzyka i kunszt aktorów wywołały paletę emocji na twarzach naszych przedszkolaków. Dzieci reagowały niezwykle żywiołowo i radośnie. Nagrodziliśmy aktorów gromkimi brawami. Niestety z krainy wyobraźni czas było wrócić do rzeczywistości. Po uczcie duchowej w  obiekcie kultury udaliśmy się na małą przekąskę i nadszedł czas na powrót do przedszkola do stęsknionych Rodziców.
To była wspaniała wyprawa i na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo….